طراحی لوگو اپلیکیشن غذا

سفارش دهنده: آقایان زرین آرا - هنرمند / مرداد ۱۳۹۴

طراحی لوگو اپلیکیشن غذا : یک کسب و کار و استارتاپ برتر در زمینه سفارش آنلاین غذا در شمال غرب کشور است. برای طراحی Ui اپلیکیشن وای بای ابتدا به لوگو و هویت بصری نیاز داشتند.

برای طراحی لوگو اپلیکیشن غذا  از چند کیلد واژه استفاده شد. سفارش و شخصیت خوشحال از ویژگی های این اپلیکشن است، که برای سفارش غذا فقط لازم است سفارش دهید و خوشحال سفارش خودتون رو تحویل بگیرید.

از این المان ها برای طراحی لوگو این کسب و کار استفاده شد. یک موتوری که به سرعت سفارش را به مشتری میرساند و یک هپی فیس که نماد مشتری و رضایتمندی از سفارش است. ترکیب این دو در واقع کاراکتری شاد و خندان را نشان میدهد که نماد موتوری و دلیوری است.

لوگو وای بای حس خوشحالی و کاراکتری راضی از سفارشش را به مخاطب انتقال میدهد. لوگو به صورت منفی در پس زمینه ای تنالیته و گذر از رنگ های آبی و بنفش نمایش داده شده.

لوگوتایپ این مجموعه همانند لوگو ساده و خوانا طراحی شده تا برای عموم مردم گویا باشد. خطوط به کار رفته گوشه های تیز دارد.

رنگ آبی: رنگ آبی جزو یکی از پر طرفدار ترین رنگ هاست و نشانه آرامش، وفاداری و صلح است. طرفداران این رنگ معمولا برون گرا، صادق و پر از آرامش هستند.

تنالیته رنگ آبی که به سمت بنفش و صورتی ادامه پیدا میکند حسی امنیت و اعتماد را در ذهن مخاطب ایجاد میکند. برخلاف رقبا که از رنگ های گرم برای رستوران و یا اپلیکشن های غذا مورد استفاده قرار میگیرد. ما از رنگی متفاوت و خاص در هویت این کسب و کار استفاده کردیم.

طراحی Ui این اپلیکیشن نیز با توجه به لوگو و ویژگی های بصری، طراحی و اجرا شده که به یک مجموعه پیوسته و زیبا تبدیل کرده است.

  • طراحی لوگوی تصویری
  • طراحی لوگوی نوشتاری
  • طراحی UI اپلیکیشن و وب سایت
  • طراحی کیت سوشیال مدیا